Split city apartment Valerius


Hele selveierleilighet med Martina som vert

  1. 3 gjester
  2. 1 soverom
  3. 2 senger
  4. 1 bad
Hele hjemmet
Du får hele selveierleilighet for deg selv.
Forbedret renhold
Denne verten har forpliktet seg til Airbnbs femtrinnsprosess for forbedret rengjøring.
Bra beliggenhet
93 % av de siste gjestene ga lokasjonen en 5-stjerners vurdering.
Bra innsjekkingsopplevelse
100 % av de siste gjestene ga innsjekkingsprosessen en 5-stjerners vurdering.
A newly renovated (July 2021) cozy apartment that has all you need to enjoy your stay in our charming city. You will be close to everything when you stay at this centrally-located place. Apartment Valerius is situated within walking distance to the major tourist sites.

Cozy and newly renovated apartment that can accommodate up to 3 people. Children are of course welcome. It consists of one small bedroom with a double bed (160x200x22cm). In the living and dining room there is one sofa that can be turned into a bed (140x200). One private bathroom with a shower. There is also a washing machine with dryer. The kitchen is well equipped with an oven, induction stove, water cooker, filter coffee machine, new dishes and a dish washer. If you travel with kids, don´t hesitate to ask us to share some toy´s or games with you.

Dette stedet byr på

Trådløst nettverk
Gratis gateparkering
Vaskemaskin, gratis – i boligen
Tørketrommel, gratis – i boligen
Air Condition
Bagasje-dropoff er tillatt
Utilgjengelig: Karbonmonoksidvarsler
Utilgjengelig: Røykvarsler

Velg innsjekkingsdato

Legg til reisedatoene dine for å se nøyaktige priser
Legg til dato
Legg til dato

5,0 av 5 stjerner fra 14 anmeldelser

Verdi for pengene


Split, Splitsko-dalmatinska županija, Kroatia

Martina er vert

  1. Ble med i juni 2021
  • 14 anmeldelser
  • Identitet er verifisert
  • Superhost
My name is Martina and I am looking forward to be your host while visiting our beautiful city. I am a single mom of 2 great boys and the 3 of us love to travel and explore different countries and cultures. We love to meet people from all over the world and we will do our best to make your stay at our apartment as pleasant as we can. I used to live in different cities and countries and I speak fluently English, German and Croatian. Feel free to write me in any of this languages and I will do my best to help you out and provide information as much as I can.
My name is Martina and I am looking forward to be your host while visiting our beautiful city. I am a single mom of 2 great boys and the 3 of us love to travel and explore differen…

Under oppholdet ditt

Guests can text me anytime if they have questions. I'll be glad to help out if I can.

Martina er en Superhost

Superhoster er erfarne verter med gode vurderinger som har forpliktet seg til å sørge for at gjestene får flotte opphold.
  • Språk: English, Deutsch
  • Svarprosent: 100%
  • Svartid: innen en time
For å beskytte betalingen din må du aldri overføre penger eller kommunisere utenfor Airbnb-nettstedet eller -appen.

Ting du bør vite


Innsjekkingstidspunkt: 14:00 - 23:00
Utsjekking: 10:00
Ikke røyking
Ingen kjæledyr
Ingen fester eller arrangementer

Helse og sikkerhet

Denne verten har forpliktet seg til Airbnbs forbedrede rengjøringsprosess. Vis mer
Airbnbs retningslinjer om å holde avstand og andre retningslinjer knyttet til covid-19 gjelder
Karbonmonoksidvarsler ikke oppgitt Vis mer
Røykvarsler ikke oppgitt Vis mer